Anasayfa / Mobil / Samsung Galaxy Note 7 iade Edene Hediye Çeki

Samsung Galaxy Note 7 iade Edene Hediye Çeki

Samsung Galaxy Note 7 üretimini durdurduktan sonra telefonların iadesini yapan insanlara mağduriyetlerini gidermek için kampanya başlattı. Note 7 lerini iade edenlere hediye çeki veriyor.

Piyasanın büyük markalarından olan Samsung gibi bir firmanın başına gelecek en kötü olaylardan birini yaşadı. Amiral gemisi olarak adlandırdığı Note serisi gayet iyi giderken Note 7 de hüsrana uğradı. Piyasadan tamamen toplanmasından sonra Samsung tarafından bir açıklama geldi

Eski Samsung telefonunu getir, yenisini ucuza al

Resmi internet sitesinden açıklama yapan Samsung firması, Amerika’da iade edilen tüm Samsung Galaxy Note 7 telefonlar için 100 dolar ödeyeceğini belirtti. Bu parayı alabilmek için yeni bir Samsung telefon almanız gerekecek. “Yani eskiyi getir yeniyi 100 dolar ucuza al” diyebiliriz

13 Ekim’de, yani dün başlayan kampanya şuan da sadece Amerika’da ki müşterileri için geçerli. Farklı ülkeler de farklı iade kampanyaları uygulanırken şuan da Türkiye için belirsizlik söz konusu.

Müşterilerin gönlünü almak için hediye çeki veren Samsung “‘Sabrınız ve sadakatinize olan minnettarlığımız için eğer Galaxy Note 7 telefonunuzu değiştirmek isterseniz size 100 dolar kredi teklif ediyoruz” dedi.

Müşterilerin sabrından ötürü teşekkür ettiklerini, bu zor zamanlarda ellerinden gelen her şeyi yaparak sorunu düzeltmeye çalıştıklarını ifade eden Samsung’un Amerika’daki patronu Tim Baxer Note 7 de yaşanılan talihsizlik yüzünden Samsung firması milyarlarca dolar zarar etti ve şimdide kullanıcılarına 100 dolar hediye çeki sunuluyor dedi.

İLGİLİ YAZI

Samsung Galaxy J5 Patladı

Samsung patlayan telefonlarına bir yenisini daha ekledi. Galaxy Note 7 patlama olaylarından sonra Samsung’un bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir