Anasayfa / Oyun / PlayStation 4 Pro ile Uyumlu Oyunlar
PlayStation 4 Pro ile Uyumlu Oyunlar

PlayStation 4 Pro ile Uyumlu Oyunlar

PlayStation 4 Pro 4K ile Türkiye’de Satışına başlandı

PlayStation 4 Pro ile uyumlu oyunlar şuanda PlayStation 4 oyunlarının tamamını desteklemekte. Yeni piyasaya çıkan Pro serisi, oyun geliştiricileri ve Sony iş birliği ile oyunlara yeni güncellemeler getirerek daha yüksek grafik isteyenleri çok bekletmeden 4K deneyimlerine kavuşturaktır.

playstation 4 proPlayStation 4 Pro fiyatı, Özellikleri neler?

8 çekirdekli AMD Jaguar işlemciye sahip olan Pro, 4,20 TFLOPS gücünde AMD Radeon grafik birimi ile desteklenirken 8 GB DDR5 RAM ile tam bir oyun canavarı ortaya çıkartmışlar. Türkiye’de bu gün itibari ile satıDevamı..

PlayStation 4 Pro için güncellenecek oyunlar!

PlayStation 4 Pro için yakın zamanda Battlefield 1, Battlezone, Bound, Call Of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Deus Ex: Mankind Divided, Driveclub VR, EA Sports FIFA 17, Firewatch, Helldivers, Hitman, Hustle Kings, Infamous First Light, Infamous Second Son, Knack, Mafia III, Middle-earth: Shadow of Mordor, NBA 2K17, Paragon, PlayStation VR Worlds, Ratchet & Clank, Rez Infinite, RIGS Mechanized Combat League, Rise Of The Tomb Raider, Robinson: The Journey, Smite, Super Stardust Ultra, The Elders Scrolls Online: Tamriel Unlimited, The Elders Scrolls: Skyrim Special Edition, The Last Of Us Remastered, The Last Of Us: Left Behind, The Playroom VR, Titanfall 2, Tumble, Uncharted 4: A Thief’s End, Until Dawn: Rush of Blood, Viking Squad, Wheels of Aurelia, World Of Tanksve XCOM 2 oyunları güncellenecek.

uncharted-4-a-thiefs-end

İLGİLİ YAZI

Call of Duty 13 Hikayesi Nerede Geçecek

Call of Duty 13 Hikayesi Nerede Geçecek

2017 de gelmesi beklenen Call of Duty hakkındaki söylentiler neler? Call of Duty 13 hikayesi nerede …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir