Anasayfa / Oyun / PlayStation 4 Pro ile Uyumlu Oyunlar

PlayStation 4 Pro ile Uyumlu Oyunlar

PlayStation 4 Pro 4K ile Türkiye’de Satışına başlandı

PlayStation 4 Pro ile uyumlu oyunlar şuanda PlayStation 4 oyunlarının tamamını desteklemekte. Yeni piyasaya çıkan Pro serisi, oyun geliştiricileri ve Sony iş birliği ile oyunlara yeni güncellemeler getirerek daha yüksek grafik isteyenleri çok bekletmeden 4K deneyimlerine kavuşturaktır.

playstation 4 proPlayStation 4 Pro fiyatı, Özellikleri neler?

8 çekirdekli AMD Jaguar işlemciye sahip olan Pro, 4,20 TFLOPS gücünde AMD Radeon grafik birimi ile desteklenirken 8 GB DDR5 RAM ile tam bir oyun canavarı ortaya çıkartmışlar. Türkiye’de bu gün itibari ile satıDevamı..

PlayStation 4 Pro için güncellenecek oyunlar!

PlayStation 4 Pro için yakın zamanda Battlefield 1, Battlezone, Bound, Call Of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Deus Ex: Mankind Divided, Driveclub VR, EA Sports FIFA 17, Firewatch, Helldivers, Hitman, Hustle Kings, Infamous First Light, Infamous Second Son, Knack, Mafia III, Middle-earth: Shadow of Mordor, NBA 2K17, Paragon, PlayStation VR Worlds, Ratchet & Clank, Rez Infinite, RIGS Mechanized Combat League, Rise Of The Tomb Raider, Robinson: The Journey, Smite, Super Stardust Ultra, The Elders Scrolls Online: Tamriel Unlimited, The Elders Scrolls: Skyrim Special Edition, The Last Of Us Remastered, The Last Of Us: Left Behind, The Playroom VR, Titanfall 2, Tumble, Uncharted 4: A Thief’s End, Until Dawn: Rush of Blood, Viking Squad, Wheels of Aurelia, World Of Tanksve XCOM 2 oyunları güncellenecek.

uncharted-4-a-thiefs-end

İLGİLİ YAZI

Call of Duty 13 Hikayesi Nerede Geçecek

2017 de gelmesi beklenen Call of Duty hakkındaki söylentiler neler? Call of Duty 13 hikayesi nerede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir