Anasayfa / Oyun / PES 2017 Merak Edilenler

PES 2017 Merak Edilenler

Futbol meraklılarının merakla beklediği Play Station oyunu olan Pes 2017 futbol oyunu artık satışta ve oynamanız için hiçbir neden yok.

Pes 2017 ve FİFA 2017 arasındaki farkı merak edenler için bloğumuzda paylaştığımız her iki konuyu da okuyarak fikir sahibi olabilirler.

Pro Evolution Soccer ( PES ) bilindiği üzere ilk 2001 yılında ilk serisini çıkarmıştı. Her yıl kendisini geliştiren PES bu sende 2017 serisini çıkararak büyük ilgi gördü. Bu oyunun geliştiricisi Konami firmasıdır. 2014 yılında başarısızlığından dolayı PES oyuncularından özür dilemeyi de ihmal etmemişti.

PES 2017 Sistem Gereksinimleri;

Bilgisayar oyuncuları için merak edilen sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermek gerekirse;

Windows 7.8,8.1, SP1,SP2,Vista ve Windows 10 işletim sisteminde oynanılabilir.

İntel Core Duo 2, 1.8 GHz AMD Athlon ve üstü işlemcilerde oynanabilir. En düşük özellikler baz alınarak buraya yazılmaktadır.

9 GB alan kapladığı için HDD ‘de bu kadar boş alanınız olması yeterlidir.

Inter HD Graphics 300,  nVidia GeForce 8800, ATI Radeon X1600 ve daha üst model ekran kartları il oynayabilirsiniz.

Minimum 1 GB RAM oynamak için yeterli olabilir.

pes-fifa-gelisme

PES 2017’de Fox Engine Oun motoru ile görselliğe büyük önem verilmiş. Sadece futbolcular değil tüm grafik ve taraftarlar geliştirilmiştir. Diğer serilerde ki gibi sadece bir oyuncuyu yönetmiyorsunuz. Pas atacağınız oyuncuyu ya da şut çekmesini istediğiniz oyuncunun ilgili pozisyona girmesini de siz belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca pas hızını da kontrol edebildiğiniz gibi verilen Pas’ın doğru yöne gitmesi de sizin parmaklarınızın ucunda.  Kalecilerin gol yedikten sonraki verdiği hareket ve üzüntü, sinir tepkisi daha belirgin hale getirilmiştir. Yorulan futbolcuların istatistiklerini görebilecek ve bu futbolcuların şut çekme ya da pas verme gibi hareketleri oldukça zorlaşacaktır.

İLGİLİ YAZI

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen GTA VI ne zaman çıkacak RockStar Games GTA 5’te beklentilerin üzerinde bir gelir elde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir