Anasayfa / Sosyal Medya / Parlayan Bacak Fotoğrafı

Parlayan Bacak Fotoğrafı

Sosyal medyada epey ilgi uyandıran parlayan bacak fotoğrafı gündeme oturdu.

Sosyal medyada paylaşılan bir bacak fotoğrafı yüzünden insanlar ikilemde kaldılar. Bacak gerçekten parlıyor mu yoksa üzerindeki beyaz boyalar yüzünden parlak mı görünüyor? Sizce olay nedir?

Geçen senelerde paylaşın bir elbise fotoğrafı yüzünden insanlar ikilemde kalmıştı. Bazıları mavi siyah görürken bazılarına göre de altın sarısı ve beyaz renkteydi.

mavi siyah elbise

Şimdi yine sosyal medyada epeyce tartışılan bir fotoğraf

Parlayan Bacak Fotoğrafı !

Sosyal medyada paylaşılan bacak fotoğrafı insanlara göz yanılması yaşatmakta. Bazılarının paylaşılan fotoğrafta bacağın parladığını iddia ederken bazılarına göre de bacakta sadece beyaz boyaların olduğu söyleniyor.

Açıkça söylemek gerekirse bu fotoğraf insanlara güzel bir ilizyon yaşatmakta. Yazıları okumadan fotoğrafa gelişi güzel bakanlar bacağın parladığına inanacaklar. Ancak fotoğrafa dikkatlice bakıldığında ise bacağın üzerinde beyaz tebeşir tarzında boyalar olduğu dikkat çekiyor. Bununla beraber ilk gördüğünüz bacağın parlak görünmesi ise sadece yansımadan ibaret olduğu anlaşılıyor.

Bakalım Sosyal Medya da tartışma konusu olan fotoğraf için ortak bir nokta bulunabilecek mi?

İLGİLİ YAZI

Game of Thrones Dizisinin 7.Sezonu tüm senaryosu sızdırıldı!

Popüler dizinin 7.Sezonunun tüm bölümlerinin senaryosu Reddit kullanıcısı tarafından bölüm bölüm sızdırıldı! 3 Ay önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir