Anasayfa / Sosyal Medya / Kadınlara bedava erkeklere parayla

Kadınlara bedava erkeklere parayla

Richy uygulaması kadınlara bedava erkeklere parayla.

Erkeklerin aylık ücret ödeyerek kullandıkları ve kadınların ücretsiz sahip olduğu bu uygulamadan haberiniz var mı?

Tinder uygulamasın dan sonra sosyal medya da tanışma olayları farklı boyutlar kazandı. Richy uygulaması da farklı bir yaklaşım ile piyasa da yerini aldı.

Richy, Kadınlara Ücretsiz Erkeklere Ücretli

Yalnızca güzel kadınlar ve zengin erkekler kullanabilir politikası ile tanıtılan ve ücretli olması ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Richy ye olan ilgi Türklerin de dikkatini çekmiş ve ilgi gittikçe artıyor. Uygulamanın geliştirilmesi İngiltere de yapılırken 450 bin kullanıcıya ulaşmış bulunmakta. Genel de lüks yaşam tutkusu olan insanların seyahate çıkarken gidecekleri yerde yeni kişilerle tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen erkeklerin ilgisi bir hayli fazla.

rich-kadinlara-ucretsiz1

Ülkemizde 60 bin kullanıcısı bulunan Richy, App Store’un “En yüksek hasılat” listesinde üçüncü sıraya yerleşirken bu uygulamayı kadınlar ücretsiz kullanabiliyorRichy, “güzel kadınlar ve zengin erkekler” kriterlerini fiyat politikasının yanı sıra arka planda çalıştırdığı rating, otomatik filtreleme ve hesap onaylama algoritmalarıyla sağlıyor. Erkekler ise bu uygulamayı kullanabilmek mesajlaşma ve videolu görüşme yapabilmek için aylık 59 dolar ödemesi gerekiyor.

Ödenilen ücret karşılığın da Türkiye, Ukrayna, Rusya, eski Sovyet ülkeleri, Güney Amerika ve Balkanlar gibi geniş bir kitleden güzel kadınlarla sohbet etmek için sınırsız mesaj ve videolu görüşmeye olanak sunuyor. Kadınlar da kendileri ile konuşmak isteyen erkeklerin bu ücreti ödediğini çok iyi biliyor.

Üye olan erkeklerin yüzde 90’ı 30 yaş ve üzeri iken kadın üyelerin yaşları ise 20-30 arasında. Richy, 7 Ülkenin mobil marketin de ilk 10 a girmiş bulunurken 2017 yılında hedefi ise 2 milyon kullanıcıya ulaşmak.

İLGİLİ YAZI

Game of Thrones Dizisinin 7.Sezonu tüm senaryosu sızdırıldı!

Popüler dizinin 7.Sezonunun tüm bölümlerinin senaryosu Reddit kullanıcısı tarafından bölüm bölüm sızdırıldı! 3 Ay önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir