Anasayfa / Mobil / iPhone 8 Yeni Özelliği Belli Oldu

iPhone 8 Yeni Özelliği Belli Oldu

iPhone 8 yeni özelliği hepimizin hoşuna gidecek.

Apple iPhone 8 ile yeni ve farklı bir özellik getirerek kullanıcılarını sevindirecek. İşte iPhone 8’in yeni gelen özelliği ve tüm ayrıntıları.

iPhone 7’nin tanıtılmasından ve üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen Apple çalışmalarına devam ediyor. Apple’ın sıradaki akıllı telefon modeli olan iPhone 8  hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.  Nikkei Asian Review tarafından yayınlanan rapora göre Apple, 2017 yılında tanıtımını yapacağı iPhone modelinde 10. yılına özel olarak kullanıcılarına kablosuz sarj özelliği sunacak.

Apple’ın sözleşmeli telefon üretim fabrikası Foxconn’dan sızdırılan bilgilere göre, Apple iPhone 8’de kullanmayı planladığı kablosuz şarj modüllerini test etmeye devam ediyor.

Söz konusu olan kablosuz şarj özelliği 10.yılına özel 2017 model iPhone için tasarlanmış ancak, tanıtılacak tüm iPhone modellerinde mi yoksa yüksek uç Plus modelinde mi bu özellik kullanılacak henüz belli değil.

Yılın başlarında bir Apple çalışanının sızdırdığı bilgiye göre şirket, iPad ve iPhone için uzun menzile sahip kablosuz sarj özelliği üzerinde çalıştığını söylemişti.

iPhone 8 Diğer Özellikleri

Daha önce haberin doğruluğunu onaylayan ve OLED ekran üretileceğini söyleyen Sharp CEO’su dan yeni gelen bir diğer bilgi ise iPhone 8 üç farklı versiyon ile gelecek ve bunlardan birisi 5.5 inç Premium versiyonu OLED ekrana sahip olacak. Diğer iki farklı model ise 4.7 in. ve 5 inç LTPS ekran özelliği ile gelecek.

Daha önce Sony ve Samsung kablosuz sarj özelliğini kullanmış olsa da bu özellik iPhone için ilk olacak.  Söylentilere göre iPhone 8, Apple’ın 10. yılına özel olarak üretileceği için üstün teknik özelliklere sahip olacağı doğrultusunda. Bakalım iPhone 8 ile gelen yeni özellikler neler olacak?

İLGİLİ YAZI

Samsung Galaxy J5 Patladı

Samsung patlayan telefonlarına bir yenisini daha ekledi. Galaxy Note 7 patlama olaylarından sonra Samsung’un bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir