Anasayfa / Mobil / iPhone 7 Plus yandı!

iPhone 7 Plus yandı!

iPhone 7 Plus kullanıcıları telefonu sakın yere düşürmeyin.

Çin’de istemeden elinden düşürdüğü iPhone 7 Plus yandı. Düştükten hemen sonra alev alan iPhone 7 Plus sahibini korkuttu. Apple tarafından şuanda bir açıklama yok.

Şu sıralar akıllı telefon dünyasını olumsuz yönde etkileyen haberleri paylaşıyoruz. Samsung Note 7 patlaması ile başlayan J5 ile devam eden patlama furyasına iPhone 7 Plus da yanarak katıldı.

Her geçen gün yenilenen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlara adapte edilen yeni sistemler sanırım hayatımızı kötü etkiliyor. Tasarımcıların yada donanımcıların bir şekilde yaptıkları hatalardan dolayı her yeni çıkan akıllı telefonda korkar olduk.

iphone-7-plus-yandi3

Çin’in güneybatısında ki Yunnan eyaletinde bir kullanıcının elinden düşürdüğü iPhone 7 Plus‘ı, yanarken gördüğünde şok oldu.

Geçen ay piyasadan kaldırılma kararı ile toplanılan Galaxy Note 7’lerin haberini yeni bitirmişken bu gün de Apple iPhone 7 Plus yanma haberini aldık.

Geçtiğimiz ay aldığı iPhone 7 Plus’ı yanlışlıkla yere düşürdüğünde piline aldığı darbe sonucu yanmaya başladı. Kısa sürede içinde başlayan sürekli ve şiddetli titreşimler telefonu önce dumanlara sonra da alevlere boğmayı başardı. Sonrasın da telefonun ekranı gövdesinden ayrılarak ikiye bölündü.

iphone-7-plus-yandi1

Yaşanılan kaza sonrasında iPhone 7 Plus kullanılamaz hale geldi. Şuan da Apple tarafından konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

Daha önce video çekerken, kutusu ile eve götürülürken, ve arabanın içinde yanan iPhone 7 serisine bir yenisi daha eklenerek bu yanan 4. iPhone oldu.

Yaşanılan olaylar sonucu kullanıcıların kafasına takılan soru ise kronik bir yanma sorunu olmamasına rağmen bu yanan 4. iPhone. Acaba bazı koşullar da yanmaya sorunu olabilir mi?

İLGİLİ YAZI

iPhone 8 Yeni Özelliği Belli Oldu

iPhone 8 yeni özelliği hepimizin hoşuna gidecek. Apple iPhone 8 ile yeni ve farklı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir