Anasayfa / Oyun / FIFA 2017 Yenilikler

FIFA 2017 Yenilikler

Uzun yıllardır oyun sektöründe her geçen gün kendisini geliştiren FİFA serisinin yakın zamanda 2017 versiyonu çıkmıştır.

1993 yılından bu yana göstermiş olduğu oyun anlayışı ile futbol tutkunlarının vazgeçilmez Play Station oyunları arasına girmiştir. Aynı zaman da PC’den de oynanabilen bu oyun da neler yeni hep beraber bakalım. Yakın zamanda çıkan FİFA 2017 birçok yeniliğin de beraberinde getirmiştir. Herkes tarafından merak edilen yeniliklere kısaca değinmek istersek;

FİFA 2017 Yenilikler Nelerdir?

Bilindiği üzere her seride kariyer modu bulunmaktadır. Bizler de her yeni çıkan FİFA serisinin kariyer modunu merak etmekteyiz. Neler geliştirilmiş, neler yeni çıkmış kısaca göz atalım.

Futbol takımınızın sezon sonuna kadar gelişen tüm olaylarına müdahale etmenizi sağlayan bir yenilik göze çarpıyor.

Yeni korner ve serbest vuruş gibi duran toplarda, diğer oyuncuların nereden, nereye koşacaklarını siz belirleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda koşu hızlarını da siz ayarlayabilmektesiniz.

Futbolcuların yüzleri daha belirgin ve grafikler oldukça iyi görünümlü hale getirildi.

Kadın Futbol Takımlarına FİFA 2016 ‘da yer verildiği gibi yine verilmiş. Fakat burada fazla bir değişim söz konusu olmamıştır.

Yapay zekâ kısmında yapılan yenilikler çok şaşırtıcı, gol atmak için yapılan ataklarda bunu en iyi oynayan kişinin anlaması daha gerçekçi olacaktır. Pozisyon yaratmak için takımınız daha çok boş alan tutacak ve ataklarınız çok etkili olacak.

Oyuna ilk girişiniz, İngiltere Premiere ligi ile başlayacak ve kendinizi geliştirecek, transfereler yapacaksınız. Oyun sırasında taraftarlar, menajeriniz, antrenör ve aileniz ile iletişim halinde olacaksınız. Bunlar tamamen sizin kontrolünüzde olacak şeylerdir.

İkili mücadelelerde yapacağınız hamleler daha güçlü ve sizi tatmin edici olacak.

Savunma sisteminiz daha güçlü, çünkü yapay zekâ sayesinde etkili kararlar verilebilecek. Bu sayede defansınız savunma anlayışını daha da güçlü tutacak ve gol atakları geri çevrilecek.

İLGİLİ YAZI

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen GTA VI ne zaman çıkacak RockStar Games GTA 5’te beklentilerin üzerinde bir gelir elde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir