Anasayfa / Oyun / Fifa 17 Satın Al AKK’den Kurtulma!

Fifa 17 Satın Al AKK’den Kurtulma!

Fifa 17 satın almak isteyenlere Playstore’da AKN kampanyası ve 12 ay taksit olanağı sağlıyor. Üstelik oyun Türkçe Dil desteği de sağlıyor. Bu fırsat kaçmaz!

Birçok rekora imza atan FIFA serisinin en yeni oyunu FIFA 17 futbolseverlerle buluşuyor. Tüm dünyada oyunseverler tarafından beklenen ve takip edilen oyun, Playstore’da satışa sunuldu. Oyuncular, 180 TL ödeyerek Playstore üzerinden oyunu satın alabiliyor.

FIFA 17 Alana AKK Yok!

Adil Kullanım Kotası uygulamasının yürürlüğe girlmesiyle birlikte hemen hemen bütün insanlar internet kullanımından şikayetçi olmaya başladı. Özellikle oyunserverlerin kendilerine sunulan AKK paketlerinin yetersiz olduğunu ve bu uygulamanın kaldırılması gerektiğini sık sık duyuyorduk. Bu şikayetlere FIFA 17 yapımcılarından devrim niteliğinde cevap geldi. AKK uygulamasından kurtulmak isteyenler FIFA 17 satın alarak bu sorundan kurtulacak. Oyunu satın alanlar isterlerse internet faturalarını taksitlendirebiliyorlar. Bunun yanısıra Playstore’un yeni kampanyası sayesinde oyunu 31 Ekim’e kadar, Türk Telekomun bir hizmeti olan evde internet faturalarıyla satın alanların Kasım ayında AKN’leri de sınırsız olacak.

FIFA 17 daha önceki oyunlara göre daha gelişmiş bir oyun motoruna sahip ve bu sayede oyun artık çok daha keyifli. Türkçe dil desteğine de sahip olan oyunda tüm Süper Lig takımları tam kadro olarak bulunuyor. Yeni sürümde kullanılan gelişmiş yapay zeka özelliği sayesinde daha zengin oyun kurma seçenekleri, daha gerçekçi ve iyi oyun sahası kullanımı ve daha iyi top ve alan hakimiyeti kurmak mümkün.

Sınırsız Deneyim!

Hikaye modu sayesinde, futbolseverler dünya futboluna damga vuran popüler futbolcuların kariyer macerasını paylaşıyor. En iyi teknik direktörlerle çalışarak futbol bilgilerini ve deneyimlerini ikiye katlayabiliyor.

Frostbite oyun motoru, FIFA 17’de oyunculara çok zengin, gerçekçi ve detaylı bir görsellikte oyunu oynama fırsatı sunuyor. Oyuncular, futbolcuların sahadaki hareket şekillerini, düşünme biçimlerini ve hatta rakipleriyle olan fiziksel etkileşimlerini bile yönetebiliyor.

İLGİLİ YAZI

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen GTA VI ne zaman çıkacak RockStar Games GTA 5’te beklentilerin üzerinde bir gelir elde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir